20.06.2005 :: 16:41
Natan dzis sie wynudzilem na lekcjach za wszystkie czasy.. mam nadzieje ze jutro tak nie bedzie bo na pewno zwieje ze szkoly.. pierdole ja od jakiegos czasu... Domino byl dzisiaj u mnie i powiedzial mi ze jutro szykuje sie jakas imprezka z okazji czyichs urodzin i jak mam chec to moge wpasc.. a ja do niego ze tak bez prezentu to nie wypada i ze nie mam kasy na razie a on mi na to ze o prezenty mam sie nie martwic i przyjsc bez niczego bo tutaj chodzi o ludzi a nie prezenty.. zwała.. no ale skro tak ktos chce.. mam nadzieje ze nie bedzie Sary bo ostatnio z ni± zerwałem i nie chciałbym sie z nia widziec.. no i troche glupio by bylo bo jakies zostaly miedzy nami pomowienia i wogole byloby jakos beznadziejnie sie z nia znowu widziec.. ech.. a dzis widzialem super laske.. kira mi powiedziala ze jest w naszym wieku i ze ma siostre i brata.. no i wogole wiem jush prawie o niej wszystko.. oczywiscie od Kiry.. Kira ma tak na prawde na imie Karolina ale z niej jest straszna plotkara.. i wiem ze pewnie rozniosła jush polowie szkole ze interesuje mnie Natalia.. bo tak ma na imie.. zobaczymy co z tego wyniknie.. a teraz Igor Igor wiec co ja moge napisac. Natan juz prawie wszystko powiedział.. no ale moze wam cos o sobie powiem.. albo nie... ja nie wybieram sie z Natem na ta imprezke. wole cos bardziej spokojnego.. Ide z Paul±(moja dziewczyna).. do kina.. a pozniej sie zobaczy.. Nat mi doradza abym poszedl z nia do jakiejs restauracji ale jej ojciec pewnie sie nie zgodzi aby pozno wracala do domq.. wiec chyba bedzie tylko kino.. ale za to seans wieczorny ok. 21.00.. .. moze wczesniej pojdziemy jeszcze do parku zobaczy sie.. za to dzis ide do Pauli zapytac sie jej ojca o zgode.. bedzie trudna rozmowa... pozniej napisze jak sie skonczylo.. pojutrze wraca ojciec wiec musimy wykorzystac ten czas na jakies imprezy.. bo pozniej przez najblizszy tydzien znowu bedzie w hausie.. aaa.. zapomniałbym... w sobote ide z Paul± połazic po sklepach bo chce sobie ona kupic jak±¶ sukienke na 18-tke do koleżanki.. ide z nia zeby zobaczyc jak moja dziewczyna wygl±da w sukienkach, bo jeszcze nigdy jej nie widziałem... no i mam nadzieje ze mi załatwi wejsciowke bo sam± jej nie puszcze i ona doskonale o tym wie.. no to tyle.. narx..