26.06.2005 :: 18:09
no więc pklocilem sie z moim bratem i nie bedzie jush tutaj pisal notek.. raczej tylko na swoim ktory jush zalozyl ale zdarzyl zapomniec hasła ;D.. on to ma talent... nareszcie sie skończył rok szkolny.. nie wyszedlem najgorzej ale Pitek i tak mowi ze jakbym chcial to moglbym miec wyzsza.. Domina caly dzien wczoraj spedzil u mnie w domq.. gralismy na ps2 w wyscigowki.. na poczatku tak dla zwaly a pozniej zaprosilismy jeszcze paru kolesi i zrobilismy turniej... no i na zakonczenie poszlismy do Wenecji(pizzeria).. tam sie wszyscy zlozylismy i koniec dnia byl zajebisty bo zadzwonila do mnie Natalia.. troche sie zdziwilem bo ona mnie nie zna i w ogole nie miala do mnie nr. na komore.. no ale koniec koncow jest taki ze mnie zaprosila (tez dziwne bo w koncu ja zapraszam laski) na imprezke.. no ja sie zgodzilem.. ale chyba jednak z nia nie pojde bo wydaje mi sie zbyt latwa.. nie to co Sara.. kurwa.. chyba zaczynam ją wszedzie widziec.. kurde chyba sie w niej na prawde zakochalem.. ale dopiero to zaczynam zauwazac.. a tak przy okazji.. powiedzialem mojej mamie ze zrobie sobie tatuaz na ramieniu albo na lydce... a ona o malo nie zemdlala.. i zaczela mi robic awanture.. jezu.. zadzwoni pewnie do ojca a ten mnie wezmie na rozmowe(rodzice sa rowiedzeni).. jednak wole ta nowa laske mojego ojca.. przynajmniej jest bardziej nowoczesna i mniej sie boje tej rozmowy niz kiedys gdy byl sam.. oj tylko zeby byla w hausie gdy bede z nim gadal bo ona potrafi jego tak zaglaskac.. .. czasem mam z niego taka zwale.. Igor zreszta tez szczegolnie jak do niego sie idzie po kase.. hehe.. dobra koncze.. p.s. chyba sie zaczne w koncu zastanawiac nad tym co bylo.. bo zaczynam za tym tesknic..