natan87 - komentarze


no więc.. gadałem z ojcem.. nie było tej Anny(nowa laska ojca).. ale nie było aż tak Ľle.. powiedział mi tylko ze jestm już prawie dorosły i sam moge o sobie decydowac.. az mnie zatkało.. jeszcze trzy miesiace temu nawrzeszczał by na mnie.. i obciał kieszonkowe.. a teraz?? az sam sie dziwie...
wczoraj zadzwonilem do Sary.. jej mama mi powiedziała ze poszła na zakupy do centrum.. postanowilem ja zaskoczyc.. nie wiem co we mnie ostatnio wstapilo ale postanowiem ja odzyskac... niedawno widzialem ja z jakims kolesiem i chyba jestem o nia zazdrosny.. no wiec na miescie sie spotkalismy niby "przypadkowo" w big starze.. przymierzała nowe spodnie.. ja zaczałem sciemniac ze mi sie spodobała bluzka..(sciema).. no i w koncu do mnie zagadnela:
- co ty tutaj robisz?
- ogladam koszule..
- ty? chyba sobie zartujesz?
- nie zmieniam się..
- nie wierze ci..
po czym odwrocila sie na piecie i poszla dalej przymierzac.. po 10 minutach zauwazylem ze jej nie ma.. wyszedlem ze sklepu i na ławce czekała.. nie wiedziałem jak sie zachowac- pierwszy raz w zyciu.. cos mnie podkusilo zeby do nie podejsc..
- czy mozna?
- czego chcesz?
- miałem taki mały zamiar cie zaprosic do kafejki i cie przeprosic za to co zrobilem..
- bardzo mi przykro ale czekam na kogos- troche znowu mnie złosc wezbrala..
- z kim?
- a od kiedy sie interesujesz z kim sie spotykam?
- pytam sie z ciekawosci.. a po za tym mielismy zostac przyjaciolmi.. nie pamietasz?
- jakos sobie nie przypominam zebys mi to powiedzial gdy ze mna zrywales..
no to mnie zagiela.. bo rzeczywiscie nic takie nie mowilem.. ale staralem sie dalej..
- no wiec kim jest ten osobnik z ktorym sie spotykasz..?
- Piotrek.. kolega z kursu angielskiego.. kiedys ci o nim mowilam.. a teraz przepraszam ale musze isc bo jestem spoĽniona..
kurde pierwszy raz dziwczyna dala mi kosza.. i to jeszcze moja byla..ktor± nadal kocham.. niepotrzebnie z nia zrywalem.. po południu wysłałem do niej sms-a: "mam do ciebie pro¶bę i dla mnie jest to bradzo ważne. Spotkałaby¶ się ze mna w kafejce na rogu?"
odpisała: "szkoda ze spotkania nasze dla ciebie wczesniej nie byly takie wazne, ale dobrze dzi¶ o 19.00".. pu¶ciłem jej tylko strzałke.. ale co tam sie dalej stało napisze w innej notce..

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.06.2005 :: 19:53 :: drm35.neoplus.adsl.tpnet.pl

bspears

mam nadziej e sie udało ?!! zapraszam do mnie a obiecuje że cię wpisze do linków i bede stałym bywalcem :D :P
Talk.pl :: Wróć